Ta strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczek) do tworzenia statystyk odwiedzin. Strona nie zbiera informacji identyfikujących użytkowników.
Wizyta w przychodni 06.10.2008

Wybrałyśmy się dziś do przychodni. Gabrysia została zważona i zmierzona: masa ciała 5,78 kg (domowa waga niedawno pokazała 5,9 (w ubrankach), ale ta w przychodni jest bardziej wiarygodna); obwód głowy 39,5 cm; obwód klatki piersiowej 41 cm.

Ponadto lekarka obejrzała tą nieszczęsną wysypkę, która schodzi jakby chciała a nie mogła - ciągle można wyczuć szorstkość na skórze Gabrysi :( Wg oceny pani doktor taka wysypka wskazuje na uczulenie... No i mama idzie na dietę bezmleczną na ok 7 dni. A także rezygnujemy z mydełka i wracamy do Oliatum do kąpieli. W następny czwartek idziemy znów do przychodni i mamy zrelacjonować czy coś pomogło.

Ponieważ przyczyną wysypki może też być szczepionka na rotawirusy (choć w takim układzie powinna wystąpić wcześniej, więc to raczej nie to) dziś Gabi została zaszczepiona szczepionką skojarzoną Infanrix, a Rotanix i Prevenar będzie w następny czwartek.

To tyle meldunku z wizyty.

Poza tym Gabrysia ma się całkiem dobrze co widać na zdjęciach z działki :)

Ania

Nawigacja:

../ powrót do menu głównego
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1 Strict powered by PHP
© Tomek Żółtak 2008-2010
mój mail