Ta strona wykorzystuje pliki "cookies" (ciasteczek) do tworzenia statystyk odwiedzin. Strona nie zbiera informacji identyfikujących użytkowników.
Schoenbrun (w tym zoo) 08.07.2014

Po obiedzie wybraliśmy się do Schoenbrun (oczywiście tylko do parku), w tym do zoo (Tiergarten), bodaj najstarszego w Europie. Niestety jedzie się tam od Mateusza i Zuzi bitą godzinę, a wiedeńskie tramwaje w większości nie są szczytem przyjazności dla osób z wózkiem (za to trzeba powiedzieć, że ludzie na widok rodzica z wózkiem bardzo chętnie ustępują miejsca; i metro jest fajne). No i mieliśmy małą przygodę po drodze, bo tramwaj numer 6 okazał się jechać trochę inaczej, niż Mateusz mówił, że jedzie... ale na szczęście okazał się i tak jechać w ogólnie dobrym kierunku.

Zoo bardzo nam się wszystkim podobało. Pomijając większe zwierzęta, patyczaki są super! I mi się bardzo podobał jeden gatunek modliszki :) Niestety nie mieliśmy na zoo zbyt dużo czasu, bo trochę późno się wybraliśmy. Niestety z tym długim dojazdem, trzydziestostopniowymi upałami, które dosyć szybko wyczerpują i koniecznością zjedzenia obiadu wycieczka do zoo robi się bardzo skomplikowana logistycznie.

Nawigacja:

../ powrót do menu głównego
P1160147.JPG
nawigujemy z powrotem (na placu Karola)
P1160148.JPG
kościół Karola (na placu Karola)

Nawigacja:

../ powrót do menu głównego
Poprawny CSS! Valid XHTML 1.1 Strict powered by PHP
© Tomek Żółtak 2008-2010
mój mail